Avcılar Masaj Salonu

Şehir Spa

Avcılar Spa & Masaj Salonu

Avcılar Masaj Salonunun Ayrıcalıkları İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet etmekte olup güler yüzlü personel kadrosu ile tipik bir masaj salonundan beklenenleri en üst seviyede karşılayabilecek yetiye sahip olan Avcılar Masaj Salonu; 4 ana kategori altından onlarca farklı çeşitte masaj hizmeti sağlayabilecek donanımsal yeterliliğe sahiptir. Avcılar Masaj Salonu; diğer pek çok masaj salonundan ayrılarak, masaj odalarının yanı sıra; sauna, jakuzi ve buhar odası gibi pek çok keyifli alanı da bünyesinde barındırmaktadır. Avcılar da masaj salonu arıyorsanız doğru tercih park spa center güler yüz hijyenik mekan ve ekstra ücret yok tek fiyat tek paket dolu dolu masaj hizmeti sunuyoruz 90 Dakika.

Avcılar Sauna Hizmeti
Sauna hizmeti almak için yapmanız gereken 10 çeşit masaj paketimizden birtanesini seçmek olacak dilediğiniz bir masaj paketi satın aldığınızda park spa merkezinde sauna hizmeti almak için ekstra bir ücret ödemenize gerek yok tek fiyat ile sauna hizmetimizden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Avcılar Türk Hamamı
Salonumuzda bulunan Türk hamamı ile masaj sonrası vucudunuzdaki aromatik masaj yağlarından kolayca arınmanızı sağlamaktadır. Ayrıca hamam kullanımı içinde kese ve köpük masajı tamamen ücretsiz olarak verilmektedir. Türk hamamı ve kese köpük masajı için ekstra bir ücret ödemiyorsunuz hizmet verdiğimiz bir masaj paketi seçip almanız yeterli içeriğinde hama ve diğer hizmetlerimiz tamamen ücretsizdr.

Güvenli Rahat ve Konforlu Masaj Salonu Dünya Masajları Konusunda Deneyimli Sertifikalı Bayan Masaj Terapistleri İle Hizmet Vermektedir. Güler yüzlü ve kaliteli hizmet almak için vakit kaybetmeden bizi arayın.

Popüler Masaj Çeşitleri

Derin Doku Masajı

Derin Doku

Kronik ağrı ve sızılar ile boyun ve üst sırt sertliği, bel ağrısı, bacak kası gerginliği ve omuz ağrısı gibi alanlarda kullanılır derin doku masajı en iyisidir.

Sporcu Masajı

Sporcu Masajı

Bir spor etkinliği veya egzersiz öncesi masaj kasları ısındırmak ve esnetmek, spor veya egzersiz sonrası masaj ise kas ağrılarını gidermek için birebirdir.

İsveç Masajı

İsveç Masajı

Sırt kısmı bitince, bacaklarınızın arka kısmı, bacaklarınızın ön kısmı, kollar, boyun ve omuzlar şeklinde sertifikalı terapistler eşliğinde yapılır.

Köpük Masajı

Köpük Masajı

Keseden hemen sonra yapılan bir masaj türü. Hamamda ter attıktan sonra uygulanan kese gibi cildinizi ölü derilerden arındırır.

İstanbul Spa Wellness

Şehir Spa & Masaj Salonu Masaj satın alımlarınızda, Kapalı havuz kullanımı Ücretsiz, Buhar Odası, Hamam ve Sauna Kullanımı Ücretsiz. %100 Müşteri Memnuniyeti. Klasik Masaj. İndirimli Fiyatlar. Derin Doku Masajı, Bali Masajı, Köpük Masajı ve Daha Fazlası Hemen Randevu Alın.
İletişim
Bizi Arayın
Whatsapp
Bize Yazın