Bağcılar Masaj Salonu

İstanbul Şehir Spa

Bağcılar Masaj Salonu


Bağcılar istanbul avrupa yakası en çok masaj salonu bulunan ilçelerinden birtanesidir modern masaj salonları arasında en çok ve en iyi terapistler bağcılar da yetişmekteler. Bağcılar spa ve masaj hizmeti yanı sıra alıveriş merkezleri ve sanayinin olduğu bir ilçedir. Her kültürün ortaklaşa huzur içerisinde yaşadığı ilçe istanbulun da en kalabalık ilçelerinden birtanesidir şehir spa center olarak avrupa yakasından birçok müşterimiz spa merkezimizi ziyaret etmektedirler.

Kaliteli hizmetin ve masajın tek adresi şehir spa merkezi deneyimli masaj terapistleri ve kampanyalı fiyatları ile siz değerli müşterilerini bekliyor.

 

Popüler Masaj Çeşitleri

Derin Doku Masajı

Derin Doku

Kronik ağrı ve sızılar ile boyun ve üst sırt sertliği, bel ağrısı, bacak kası gerginliği ve omuz ağrısı gibi alanlarda kullanılır derin doku masajı en iyisidir.

Sporcu Masajı

Sporcu Masajı

Bir spor etkinliği veya egzersiz öncesi masaj kasları ısındırmak ve esnetmek, spor veya egzersiz sonrası masaj ise kas ağrılarını gidermek için birebirdir.

İsveç Masajı

İsveç Masajı

Sırt kısmı bitince, bacaklarınızın arka kısmı, bacaklarınızın ön kısmı, kollar, boyun ve omuzlar şeklinde sertifikalı terapistler eşliğinde yapılır.

Köpük Masajı

Köpük Masajı

Keseden hemen sonra yapılan bir masaj türü. Hamamda ter attıktan sonra uygulanan kese gibi cildinizi ölü derilerden arındırır.

İstanbul Spa Wellness

Şehir Spa & Masaj Salonu Masaj satın alımlarınızda, Kapalı havuz kullanımı Ücretsiz, Buhar Odası, Hamam ve Sauna Kullanımı Ücretsiz. %100 Müşteri Memnuniyeti. Klasik Masaj. İndirimli Fiyatlar. Derin Doku Masajı, Bali Masajı, Köpük Masajı ve Daha Fazlası Hemen Randevu Alın.
İletişim
Bizi Arayın
Whatsapp
Bize Yazın