Başakşehir Masaj Salonu

İstanbul Şehir Spa

Başakşehir Masaj Salonu


Şehir spa merkezi istanbul avrupa yakası başakşehir masaj salonu arayıp bulamıyorsanız burada devreye girmektedir müşterilerine herzaman en kaliteli masaj hizmetini sunan şehir spa merkezi istanbul anadolu ve avrupa yakasına masaj hizmeti sunmaktadır. Modern tasarımları ve deneyimli ekibi ile herzaman en iyi ve kaliteli masajı bizlerden alabilirsiniz. Daha kaliteli bir masaj deneyimi istiyorsanız istanbul bayrampaşa spa müterilerini salonumuzda misafir etmek için bekliyoruz.

Şehir spa masajın tek adresi güler yüzlü hizmet ve tek fiyat politikası ile siz istanbullulara hizmet vermektedir.
 

Popüler Masaj Çeşitleri

Derin Doku Masajı

Derin Doku

Kronik ağrı ve sızılar ile boyun ve üst sırt sertliği, bel ağrısı, bacak kası gerginliği ve omuz ağrısı gibi alanlarda kullanılır derin doku masajı en iyisidir.

Sporcu Masajı

Sporcu Masajı

Bir spor etkinliği veya egzersiz öncesi masaj kasları ısındırmak ve esnetmek, spor veya egzersiz sonrası masaj ise kas ağrılarını gidermek için birebirdir.

İsveç Masajı

İsveç Masajı

Sırt kısmı bitince, bacaklarınızın arka kısmı, bacaklarınızın ön kısmı, kollar, boyun ve omuzlar şeklinde sertifikalı terapistler eşliğinde yapılır.

Köpük Masajı

Köpük Masajı

Keseden hemen sonra yapılan bir masaj türü. Hamamda ter attıktan sonra uygulanan kese gibi cildinizi ölü derilerden arındırır.

İstanbul Spa Wellness

Şehir Spa & Masaj Salonu Masaj satın alımlarınızda, Kapalı havuz kullanımı Ücretsiz, Buhar Odası, Hamam ve Sauna Kullanımı Ücretsiz. %100 Müşteri Memnuniyeti. Klasik Masaj. İndirimli Fiyatlar. Derin Doku Masajı, Bali Masajı, Köpük Masajı ve Daha Fazlası Hemen Randevu Alın.
İletişim
Bizi Arayın
Whatsapp
Bize Yazın