Beşiktaş Masaj Salonu

Şehir Spa

Beşiktaş Spa Wellness

İstanbul’un en gözde semtlerinden birisi olan Beşiktaş’ta ikamet etmekte olup, geniş ve modern tasarımlı hijyenik masaj odalarımızda, eğitimsel sertifikalara sahip, deneyimli ve güler yüzlü personellerimiz ile müşterilerimize en yüksek kalitede hizmet sağlayabilmek için, her geçen gün kendimiz yenilemekte ve bununla orantılı olarak her geçen gün sahip olduğumuz müşteri portföyümüzü arttırmaktayız.

Beşiktaş masaj salonu hizmeti almak için doğru tercih şehir beşiktaş spa wellness merkezi güler yüzlü deneyimli bayan terapist personelimiz ile kaliteli hizmet almanız için sizleri salonumuza bekliyoruz.

Uygulamakta Olduğumuz Masaj Türlerinin Sağlamış Olduğu Etkiler: Masaj türleri çeşitlilik açısından oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu yüzden mevcut olan masaj türleri tekniksel etkileri bakımından: Dinlendirici, Tıbbi ve Sportif olmak üzere 3 ayrı grup şeklinde sınıflandırılmışlardır. Beşiktaş Masaj Salonunda üç sınıfa da ait pek çok masaj türünü uygulatabilmektesinizdir.

Beşiktaş Sauna Hizmeti
Sauna hizmeti almak için yapmanız gereken 10 çeşit masaj paketimizden birtanesini seçmek olacak dilediğiniz bir masaj paketi satın aldığınızda park spa merkezinde sauna hizmeti almak için ekstra bir ücret ödemenize gerek yok tek fiyat ile sauna hizmetimizden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Beşiktaş Türk Hamamı
Salonumuzda bulunan Türk hamamı ile masaj sonrası vucudunuzdaki aromatik masaj yağlarından kolayca arınmanızı sağlamaktadır. Ayrıca hamam kullanımı içinde kese ve köpük masajı tamamen ücretsiz olarak verilmektedir. Türk hamamı ve kese köpük masajı için ekstra bir ücret ödemiyorsunuz hizmet verdiğimiz bir masaj paketi seçip almanız yeterli içeriğinde hama ve diğer hizmetlerimiz tamamen ücretsizdr.

Popüler Masaj Çeşitleri

Derin Doku Masajı

Derin Doku

Kronik ağrı ve sızılar ile boyun ve üst sırt sertliği, bel ağrısı, bacak kası gerginliği ve omuz ağrısı gibi alanlarda kullanılır derin doku masajı en iyisidir.

Sporcu Masajı

Sporcu Masajı

Bir spor etkinliği veya egzersiz öncesi masaj kasları ısındırmak ve esnetmek, spor veya egzersiz sonrası masaj ise kas ağrılarını gidermek için birebirdir.

İsveç Masajı

İsveç Masajı

Sırt kısmı bitince, bacaklarınızın arka kısmı, bacaklarınızın ön kısmı, kollar, boyun ve omuzlar şeklinde sertifikalı terapistler eşliğinde yapılır.

Köpük Masajı

Köpük Masajı

Keseden hemen sonra yapılan bir masaj türü. Hamamda ter attıktan sonra uygulanan kese gibi cildinizi ölü derilerden arındırır.

İstanbul Spa Wellness

Şehir Spa & Masaj Salonu Masaj satın alımlarınızda, Kapalı havuz kullanımı Ücretsiz, Buhar Odası, Hamam ve Sauna Kullanımı Ücretsiz. %100 Müşteri Memnuniyeti. Klasik Masaj. İndirimli Fiyatlar. Derin Doku Masajı, Bali Masajı, Köpük Masajı ve Daha Fazlası Hemen Randevu Alın.
İletişim
Bizi Arayın
Whatsapp
Bize Yazın