Türk Hamamı

İstanbul Hamam

Hamam Keyfi


Salonumuzda bulunan Türk hamamı ile masaj sonrası vucudunuzda oluşan yağlardan kolaylıkla arınmanızı sağlamaktayız. Masaj paketi satın olan tüm şehir masaj ve spa salonu müşterilerimiz Türk hamamı ve kese köpük hizmetimizden ücretsiz olarak faydalanmanız için yapmanız gereken bir masaj paketi seçip dilediğiniz masajı satın almaktır.

İstanbul Hamam keyfi yaşamak için doğru adrestesiniz kişiye özel hamam odalarımız ve lüks masaj odalarımız salonumuzda yer almaktadır ayrıca salonumuzda birçok ıslak kullanım alanları bulunmaktadır Sauna, Buhar odası ve mini kapalı havuzumuz yer almakta daha fazla bilgi ve yerimizi yakından görebilmeniz için sizi salonumuza davet ediyoruz.

Popüler Masaj Çeşitleri

Derin Doku Masajı

Derin Doku

Kronik ağrı ve sızılar ile boyun ve üst sırt sertliği, bel ağrısı, bacak kası gerginliği ve omuz ağrısı gibi alanlarda kullanılır derin doku masajı en iyisidir.

Sporcu Masajı

Sporcu Masajı

Bir spor etkinliği veya egzersiz öncesi masaj kasları ısındırmak ve esnetmek, spor veya egzersiz sonrası masaj ise kas ağrılarını gidermek için birebirdir.

İsveç Masajı

İsveç Masajı

Sırt kısmı bitince, bacaklarınızın arka kısmı, bacaklarınızın ön kısmı, kollar, boyun ve omuzlar şeklinde sertifikalı terapistler eşliğinde yapılır.

Köpük Masajı

Köpük Masajı

Keseden hemen sonra yapılan bir masaj türü. Hamamda ter attıktan sonra uygulanan kese gibi cildinizi ölü derilerden arındırır.

İstanbul Spa Wellness

Şehir Spa & Masaj Salonu Masaj satın alımlarınızda, Kapalı havuz kullanımı Ücretsiz, Buhar Odası, Hamam ve Sauna Kullanımı Ücretsiz. %100 Müşteri Memnuniyeti. Klasik Masaj. İndirimli Fiyatlar. Derin Doku Masajı, Bali Masajı, Köpük Masajı ve Daha Fazlası Hemen Randevu Alın.
İletişim
Bizi Arayın
Whatsapp
Bize Yazın