İsveç Masajı

Masaj Çeşitleri

İsveç Masajı


İsveç masajı, günümüzde en yaygın olarak bilinen ve tercih edilen masaj tekniklerinden biridir. İsveç masajı, vücutta rahatlama, stresi azaltma ve sağlık iyileştirmesi amacıyla uygulanan bir masaj türüdür. Kökeni 19. yüzyıla dayanan bu masaj tekniği, İsveçli fizyoterapist Per Henrik Ling tarafından geliştirilmiş ve sonraki yıllarda dünya genelinde popülerlik kazanmıştır.

İsveç masajı, vücut ve zihin arasındaki dengeyi sağlar, stresi azaltır ve sağlığı destekler. Düzenli olarak yapılan masaj seansları, genel refahı artırır ve daha sağlıklı bir yaşam tarzını teşvik eder.

İsveç Masajı Faydaları Nelerdir?
Yorgun hissettiğinizde İsveç masajını kullanabilirsinizdeneyebilirsiniz.

Kasları gevşetip rahatlama sağlar.
Kan dolaşımını hızlandırır.
Cildin canlanmasını sağlar.
Vücutta oluşan laktik asitin vücuttan uzaklaştırılmasını sağlar.
Hücrelerin yenilenmesinde etkisi büyüktür.
Uyku sorunu yaşayan kişilerde uykuyu düzene sokar.
Depresyon gibi psikolojik rahatsızlıklara iyi gelir.

Popüler Masaj Çeşitleri

Derin Doku Masajı

Derin Doku

Kronik ağrı ve sızılar ile boyun ve üst sırt sertliği, bel ağrısı, bacak kası gerginliği ve omuz ağrısı gibi alanlarda kullanılır derin doku masajı en iyisidir.

Sporcu Masajı

Sporcu Masajı

Bir spor etkinliği veya egzersiz öncesi masaj kasları ısındırmak ve esnetmek, spor veya egzersiz sonrası masaj ise kas ağrılarını gidermek için birebirdir.

İsveç Masajı

İsveç Masajı

Sırt kısmı bitince, bacaklarınızın arka kısmı, bacaklarınızın ön kısmı, kollar, boyun ve omuzlar şeklinde sertifikalı terapistler eşliğinde yapılır.

Köpük Masajı

Köpük Masajı

Keseden hemen sonra yapılan bir masaj türü. Hamamda ter attıktan sonra uygulanan kese gibi cildinizi ölü derilerden arındırır.

İstanbul Spa Wellness

Şehir Spa & Masaj Salonu Masaj satın alımlarınızda, Kapalı havuz kullanımı Ücretsiz, Buhar Odası, Hamam ve Sauna Kullanımı Ücretsiz. %100 Müşteri Memnuniyeti. Klasik Masaj. İndirimli Fiyatlar. Derin Doku Masajı, Bali Masajı, Köpük Masajı ve Daha Fazlası Hemen Randevu Alın.
İletişim
Bizi Arayın
Whatsapp
Bize Yazın