Kadıköy Masaj Salonu

Şehir Spa Sizi Bekliyor!

Kadıköy Şehir Spa ile Masaj Keyfini Tadın

Spa Kadıköy, İstanbul'un en canlı semtlerinden biridir ve bu semtte birbirinden kaliteli spa merkezleri bulunmaktadır. 
 

0536 795 74 05 -
( 10:00 ile 24:00 Arası Açık )
0536 795 75 05
-
( 10:00 ile 24:00 Arası Açık )
0216 345 88 45
-
( 10:00 ile 24:00 Arası Açık )

NOT: Pazartesi Günleri Kapalıyız..!

Kadıköy Spa, yorgunluğunuzu atabileceğiniz, bedeninizi dinlendirebileceğiniz ve zihninizi tazeleyebileceğiniz benzersiz bir deneyim sunmaktadır. 


Sana Özel
Kampanya Paketi
Hemen Ara Masaj Fırsatını Kaçırma

Spa hizmetleri günümüzde popülerlik kazanmıştır çünkü insanlar yoğun iş temposu ve stresli yaşam koşullarıyla mücadele etmek zorunda kalmaktadır. Kadıköy Spa, misafirlerine rahatlama ve yenilenme imkanı sağlayarak bu soruna çözüm sunmaktadır.

Spa merkezinin sunduğu hizmetler arasında masaj terapisi, cilt bakımı, sauna seansları ve fitness aktiviteleri yer almaktadır. Profesyonel masörler tarafından yapılan masaj terapileri vücutta biriken gerginliği azaltmakta ve enerjiyi geri kazandırmaktadır. Cilt bakımı ise cildinizi yeniden canlandırmak için özenle tasarlanan tedaviler içermektedir.

Sauna seansları ise vücuttaki toksinleri atmanızı sağlarken aynı zamanda kasları gevşetme etkisiyle de rahatlamanızı sağlamaktadır. Fitness aktiviteleri ile de spor yapma imkanına sahip olabilirsiniz.

Kadıköy Masaj Salonu ve Spanın en önemli özelliklerinden biri ise hijyen konusundaki titizlikle dikkat çekmesidir. Tüm ekipmanlar düzenli olarak dezenfekte edilmekte ve temizlik standartlarına uyulmaktadır. Bu sayede misafirler rahatlıkla kendilerini güvende hissedebilmektedir.

Sonuç olarak, Kadıköy Spa sizlere sadece fiziksel değil aynı zamanda ruhsal anlamda da ferahlama fırsatını sunarak hayatınıza pozitif etkiler katmayı hedeflemektedir. Kaliteli hizmet anlayışının yanında profesyonel kadrosuyla da dikkat çeken bu spa merkezi doğru adres olabilirsiniz.
 

Kadıköy, İstanbul'un en canlı semtlerinden biridir ve bu semtte birbirinden kaliteli masaj salonları bulunmaktadır. Kadıköy Masaj Salonu, bedeninizi rahatlatabileceğiniz, stresinizi atabileceğiniz ve zihninizi dinlendirebileceğiniz benzersiz bir deneyim sunmaktadır.

Masaj hizmetleri günümüzde oldukça popülerdir çünkü insanlar günlük yaşamın getirdiği stresle mücadele etmek zorunda kalmaktadır. Kadıköy Masaj Salonu, misafirlerine rahatlama ve yenilenme imkanı sağlayarak bu soruna çözüm sunmaktadır.

Salonun sunduğu hizmetler arasında Thai masajı, Swedish masajı, aromaterapi masajı ve derin doku masajı gibi çeşitli seçenekler bulunmaktadır. Profesyonel masörler tarafından uygulanan bu teknikler vücudunuzdaki gerginliği azaltmakta ve rahatlamanızı sağlamaktadır.

Masaj seansları sadece bedeni değil aynı zamanda ruhu da dinlendirmektedir. Kendinizi yenilenmiş hissetmek için tamamen özelleştirilebilir seçeneklere sahipsiniz. İhtiyaçlarınıza göre belirlenen basınç noktalarıyla vücudunuzdaki enerji akışını dengeleyebilirsiniz.

Kadıköy Masaj Salonu'nun en önemli özelliklerinden biri hijyen konusundaki titizlikle dikkat çekmesidir. Tüm ekipmanlar düzenli olarak dezenfekte edilmekte ve temizlik standartlarına uyulmaktadır. Bu sayede misafirler rahatlıkla kendilerini güvende hissedebilmektedir.

Sonuç olarak, Kadıköy Masaj Salonu sizlere sadece fiziksel değil aynı zamanda ruhsal anlamda da ferahlama fırsatını sunarak hayatınıza pozitif etkiler katmayı hedeflemektedir. Kaliteli hizmet anlayışının yanında profesyonel kadrosuyla da dikkat çeken bu salon doğru adres olabilirsiniz.
 

Popüler Masaj Çeşitleri

Derin Doku Masajı

Derin Doku

Kronik ağrı ve sızılar ile boyun ve üst sırt sertliği, bel ağrısı, bacak kası gerginliği ve omuz ağrısı gibi alanlarda kullanılır derin doku masajı en iyisidir.

Sporcu Masajı

Sporcu Masajı

Bir spor etkinliği veya egzersiz öncesi masaj kasları ısındırmak ve esnetmek, spor veya egzersiz sonrası masaj ise kas ağrılarını gidermek için birebirdir.

İsveç Masajı

İsveç Masajı

Sırt kısmı bitince, bacaklarınızın arka kısmı, bacaklarınızın ön kısmı, kollar, boyun ve omuzlar şeklinde sertifikalı terapistler eşliğinde yapılır.

Köpük Masajı

Köpük Masajı

Keseden hemen sonra yapılan bir masaj türü. Hamamda ter attıktan sonra uygulanan kese gibi cildinizi ölü derilerden arındırır.

İstanbul Spa Wellness

Şehir Spa & Masaj Salonu Masaj satın alımlarınızda, Kapalı havuz kullanımı Ücretsiz, Buhar Odası, Hamam ve Sauna Kullanımı Ücretsiz. %100 Müşteri Memnuniyeti. Klasik Masaj. İndirimli Fiyatlar. Derin Doku Masajı, Bali Masajı, Köpük Masajı ve Daha Fazlası Hemen Randevu Alın.
Masaj Terapisti Hülya Hanım