Köpük Masajı

Masaj Çeşitleri

Köpük Masajı


Köpük Masajı, terapötik faydalar sağlamak için köpük silindirleri veya benzer araçları kullanan terapistler benzersiz ve canlandırıcı bir masaj tekniğidir. Bu masaj türü, kas gevşemesini desteklemek, dolaşımı iyileştirmek ve kas gerginliğini azaltmak için köpük silindirin basınç ve yuvarlanma yapma hareketleriyle özel masaj teknikleriyle birleştirir.

Köpük Masajı Nedir?
Köpük masajı, keseden hemen sonra yapılan bir masaj türü. Masajda yağlardan kurtulmak için masaj sonrası yapılır. Bu sayede gözeneklerde biriken toksinler de atıldıktan sonra cilde doğal ve saf sabunlardan elde edilen köpükler uygulanır. Kese uygulamasından sonra atılan ölü deriler ve kirler, köpük masajı ile tamamen temizlenir. Köpük masajını elbette uzman ellerin yapması gerekir. Aksi takdirde masajdan alacağınız verim azalabilir.

Popüler Masaj Çeşitleri

Derin Doku Masajı

Derin Doku

Kronik ağrı ve sızılar ile boyun ve üst sırt sertliği, bel ağrısı, bacak kası gerginliği ve omuz ağrısı gibi alanlarda kullanılır derin doku masajı en iyisidir.

Sporcu Masajı

Sporcu Masajı

Bir spor etkinliği veya egzersiz öncesi masaj kasları ısındırmak ve esnetmek, spor veya egzersiz sonrası masaj ise kas ağrılarını gidermek için birebirdir.

İsveç Masajı

İsveç Masajı

Sırt kısmı bitince, bacaklarınızın arka kısmı, bacaklarınızın ön kısmı, kollar, boyun ve omuzlar şeklinde sertifikalı terapistler eşliğinde yapılır.

Köpük Masajı

Köpük Masajı

Keseden hemen sonra yapılan bir masaj türü. Hamamda ter attıktan sonra uygulanan kese gibi cildinizi ölü derilerden arındırır.

İstanbul Spa Wellness

Şehir Spa & Masaj Salonu Masaj satın alımlarınızda, Kapalı havuz kullanımı Ücretsiz, Buhar Odası, Hamam ve Sauna Kullanımı Ücretsiz. %100 Müşteri Memnuniyeti. Klasik Masaj. İndirimli Fiyatlar. Derin Doku Masajı, Bali Masajı, Köpük Masajı ve Daha Fazlası Hemen Randevu Alın.
İletişim
Bizi Arayın
Whatsapp
Bize Yazın