Sancaktepe Masaj Salonu

İstanbul Şehir Spa

Sancaktepe Masaj Salonu


İstanbul anadolu yakası sancaktepe bölgesinde en iyi masaj salonu hizmeti veren mekanların başında gelen sancaktepe spa merkezidir güler yüzlü ekip çalışması ve deneyimli masaj terapistleri ile siz değerli müşterilerine hizmet vermekte daha fazla bilgi için şehir spa merkezini ziyaret edebilirsiniz. Sancaktepe semtleri yenidoğan, sarıgazi, samandıra ve tüm bölgelerde şehir spa ve masaj salonu olarak hizmet verilmektedir daha fazla bilgi almak için salonumuzu mutlaka ziyaret ediniz.

0536 795 74 05 -
( 10:00 ile 24:00 Arası Açık )
0536 795 75 05
-
( 10:00 ile 24:00 Arası Açık )
0216 345 88 45
-
( 10:00 ile 24:00 Arası Açık )

NOT: Pazartesi Günleri Kapalıyız..!

Sancaktepe Hamam
Hamam denince insanın aklına ilk gelen kese ve köpük olarak bilinmektedir şehir spa merkezinde masaj paketi satın alan müşterilere köpük masajı hediye olarak verilmektedir ve daha birçok kampanya ve fiyat bilgisi için şehir spa merkezini ziyaret ediniz.

Sancaktepe Sauna Merkezi
Şehir spa merkezinde yer alan sauna odasında masaj hizmeti satın aldığınızda sauna ve diğer ıslak alan kullanımları ücretsiz ve hediye olarak sunulmaktadır buhar odası, havuz ve ücretsiz içeçek ikramları yer almaktadır.

Masaj Salonu Keyfi
Masaj salonu hizmeti satın aldığınızda tüm paket halinde bedeniziniz rahatlayacaktr masaj olduğunuz kişinin sertifikalı olmasına ve masaj salonunun veya spa nın hijyenik olmasına dikkat ediniz ve gittiğiniz mekanlarda sağlıklı olanları tercih ediniz.

Sancaktepe Semtleri ve Bölgeleri
Şehir spa şehrinizin spa merkezi olması yanı sıra bizi sarıgazi, yenidoğan ve samandıra bölgelerinden bulabilirsiniz. Sarıgazi masaj salonu ve spa merkezi aramanın en güzel yanı masajdan sonra vucudunuzun dinlenmesidir bu nedenle şehir spa yenidoğan masaj salonu ve samandıra masaj salonu olarak birçok masaj çeşidini bu ilçelere ve semtlere vermektedir merkezimiz anadolu yakası olup kadıköy de yer alan şehir spa gelmenize değecek ıslak kullanım alanları ilede müşterilerine daima en iyi ve kaliteli hizmeti sunmaktadır.
 

Popüler Masaj Çeşitleri

Derin Doku Masajı

Derin Doku

Kronik ağrı ve sızılar ile boyun ve üst sırt sertliği, bel ağrısı, bacak kası gerginliği ve omuz ağrısı gibi alanlarda kullanılır derin doku masajı en iyisidir.

Sporcu Masajı

Sporcu Masajı

Bir spor etkinliği veya egzersiz öncesi masaj kasları ısındırmak ve esnetmek, spor veya egzersiz sonrası masaj ise kas ağrılarını gidermek için birebirdir.

İsveç Masajı

İsveç Masajı

Sırt kısmı bitince, bacaklarınızın arka kısmı, bacaklarınızın ön kısmı, kollar, boyun ve omuzlar şeklinde sertifikalı terapistler eşliğinde yapılır.

Köpük Masajı

Köpük Masajı

Keseden hemen sonra yapılan bir masaj türü. Hamamda ter attıktan sonra uygulanan kese gibi cildinizi ölü derilerden arındırır.

İstanbul Spa Wellness

Şehir Spa & Masaj Salonu Masaj satın alımlarınızda, Kapalı havuz kullanımı Ücretsiz, Buhar Odası, Hamam ve Sauna Kullanımı Ücretsiz. %100 Müşteri Memnuniyeti. Klasik Masaj. İndirimli Fiyatlar. Derin Doku Masajı, Bali Masajı, Köpük Masajı ve Daha Fazlası Hemen Randevu Alın.
Masaj Terapisti Hülya Hanım