Sauna

İstanbul Sauna

Sauna Keyfi


Fin hamamları (sauna) geleneksel yöntemlerele ısıtılan odada vücudumuzdan terle zararlı toksinlerin atılmasının yanısıra yakılan özel malzemeler tarafından odaya salınan kokular sayesinde ruhsal olarak da rahatlayacaksız. bay ve bayanlara hizmet veren şehir spa özel sauna odası ile devamlı olarak en iyi ve kaliteli hizmet eşliğinde müşterilerine hizmet vermektedir.

Sauna ve Buhar Odası
Masaj Terapileri, Sauna, Hamam, Buhar Odası hizmetlerimiz ile İstanbul anadolu ve avrupa yakasında en çok tercih edilen ŞEHİR SPA merkezine sizleri bekliyoruz.

 

Popüler Masaj Çeşitleri

Derin Doku Masajı

Derin Doku

Kronik ağrı ve sızılar ile boyun ve üst sırt sertliği, bel ağrısı, bacak kası gerginliği ve omuz ağrısı gibi alanlarda kullanılır derin doku masajı en iyisidir.

Sporcu Masajı

Sporcu Masajı

Bir spor etkinliği veya egzersiz öncesi masaj kasları ısındırmak ve esnetmek, spor veya egzersiz sonrası masaj ise kas ağrılarını gidermek için birebirdir.

İsveç Masajı

İsveç Masajı

Sırt kısmı bitince, bacaklarınızın arka kısmı, bacaklarınızın ön kısmı, kollar, boyun ve omuzlar şeklinde sertifikalı terapistler eşliğinde yapılır.

Köpük Masajı

Köpük Masajı

Keseden hemen sonra yapılan bir masaj türü. Hamamda ter attıktan sonra uygulanan kese gibi cildinizi ölü derilerden arındırır.

İstanbul Spa Wellness

Şehir Spa & Masaj Salonu Masaj satın alımlarınızda, Kapalı havuz kullanımı Ücretsiz, Buhar Odası, Hamam ve Sauna Kullanımı Ücretsiz. %100 Müşteri Memnuniyeti. Klasik Masaj. İndirimli Fiyatlar. Derin Doku Masajı, Bali Masajı, Köpük Masajı ve Daha Fazlası Hemen Randevu Alın.
İletişim
Bizi Arayın
Whatsapp
Bize Yazın