Sporcu Masajı

Masaj Çeşitleri

Sporcu Masajı


Spor masajı, amatörlerden profesyonellere kadar her seviyedeki sporcular arasında giderek daha popüler hale geldi. Bu masaj türü, kas gerginliğini ve ağrıyı azaltmak, esnekliği ve hareket aralığını geliştirmek ve kan ve oksijen akışını artırmak dahil olmak üzere sporcuların özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Bu yazıda spor masajının, atletik performansı nasıl artırabileceği, yaralanmaları nasıl önleyebileceği ve genel sağlık ve refahı nasıl iyileştirebileceği de dahil olmak üzere faydalarını araştıracağız.

Spor masajı atletik performansı önemli ölçüde artırabilir. Kas gerginliğini ve ağrıyı azaltarak sporcular yorgunluk veya rahatsızlık yaşamadan daha sıkı ve daha uzun süre antrenman yapabilirler. Ayrıca spor masajı esnekliği ve hareket aralığını geliştirerek sporcuların daha fazla hareketlilik ve çeviklik elde etmelerine yardımcı olabilir. Bu özellikle jimnastik ve dans gibi yüksek derecede esneklik gerektiren sporlar için önemlidir. Ayrıca spor masajı, kan ve oksijen akışını artırabilir, bu da iyileşmeyi hızlandırır ve sporcuların yoğun fiziksel aktiviteden daha çabuk toparlanmalarına olanak tanır.

Popüler Masaj Çeşitleri

Derin Doku Masajı

Derin Doku

Kronik ağrı ve sızılar ile boyun ve üst sırt sertliği, bel ağrısı, bacak kası gerginliği ve omuz ağrısı gibi alanlarda kullanılır derin doku masajı en iyisidir.

Sporcu Masajı

Sporcu Masajı

Bir spor etkinliği veya egzersiz öncesi masaj kasları ısındırmak ve esnetmek, spor veya egzersiz sonrası masaj ise kas ağrılarını gidermek için birebirdir.

İsveç Masajı

İsveç Masajı

Sırt kısmı bitince, bacaklarınızın arka kısmı, bacaklarınızın ön kısmı, kollar, boyun ve omuzlar şeklinde sertifikalı terapistler eşliğinde yapılır.

Köpük Masajı

Köpük Masajı

Keseden hemen sonra yapılan bir masaj türü. Hamamda ter attıktan sonra uygulanan kese gibi cildinizi ölü derilerden arındırır.

İstanbul Spa Wellness

Şehir Spa & Masaj Salonu Masaj satın alımlarınızda, Kapalı havuz kullanımı Ücretsiz, Buhar Odası, Hamam ve Sauna Kullanımı Ücretsiz. %100 Müşteri Memnuniyeti. Klasik Masaj. İndirimli Fiyatlar. Derin Doku Masajı, Bali Masajı, Köpük Masajı ve Daha Fazlası Hemen Randevu Alın.
İletişim
Bizi Arayın
Whatsapp
Bize Yazın