Sultanbeyli Masaj Salonu

İstanbul Şehir Spa

Sultanbeyli Masaj Salonu


Şehir spa sultanbeyli spa merkezi kalitenin tek adresi istanbul anadolu yakası sultanbeylide en çok tercih edilen mekanların başında gelen şehir spa center güler yüzlü personeli ve deneyimli sertifikalı bayan masaj terapistleri ile hizmet vermektedir. Masajın tek adresi şehir spa ile güne güzel başlayın istanbul anadolu yakası en klass masaj ve spa merkezi şehir spa sizi bekliyor.

Güne güzel başlamanın ve vucudunuzu dinlendirmenin en güzel yolu masaj profesyonel bir masaj hizmeti almak istiyorsanız bizi hemen arayın.

Müşteri Temsilcisi Hülya Hanım

0216 345 88 45 -
( 10:00 ile 24:00 Arası Açık )

NOT: Pazartesi Günleri Kapalıyız..! 

Sultanbeyl hamam ve sauna sunan ve sadece arabayla  20dk mesafede bulunan şehir spa center sizleri bekliyor masajdan daha fazlası sadece şehir spa merkezinde detaylı bilgi ve randevu almak için salonu mutlaka arayınız.

Sultanbeyli Masaj Salonu

Sultanbeyli Spa

Sultanbeyli Hamam

Sultanbeyli Terapist

Sultanbeyli Sauna

Popüler Masaj Çeşitleri

Derin Doku Masajı

Derin Doku

Kronik ağrı ve sızılar ile boyun ve üst sırt sertliği, bel ağrısı, bacak kası gerginliği ve omuz ağrısı gibi alanlarda kullanılır derin doku masajı en iyisidir.

Sporcu Masajı

Sporcu Masajı

Bir spor etkinliği veya egzersiz öncesi masaj kasları ısındırmak ve esnetmek, spor veya egzersiz sonrası masaj ise kas ağrılarını gidermek için birebirdir.

İsveç Masajı

İsveç Masajı

Sırt kısmı bitince, bacaklarınızın arka kısmı, bacaklarınızın ön kısmı, kollar, boyun ve omuzlar şeklinde sertifikalı terapistler eşliğinde yapılır.

Köpük Masajı

Köpük Masajı

Keseden hemen sonra yapılan bir masaj türü. Hamamda ter attıktan sonra uygulanan kese gibi cildinizi ölü derilerden arındırır.

İstanbul Spa Wellness

Şehir Spa & Masaj Salonu Masaj satın alımlarınızda, Kapalı havuz kullanımı Ücretsiz, Buhar Odası, Hamam ve Sauna Kullanımı Ücretsiz. %100 Müşteri Memnuniyeti. Klasik Masaj. İndirimli Fiyatlar. Derin Doku Masajı, Bali Masajı, Köpük Masajı ve Daha Fazlası Hemen Randevu Alın.
Masaj Terapisti Hülya Hanım