Tuzla Masaj Salonu

İstanbul Şehir Spa

Tuzla Masaj Salonu


Tuzla masaj salonunu mutlaka ziyaret edin şehir spa efsanesi devam ediyor istanbul anadolu yakaında en iyi masaj salonu ve spa merkezi olarak hizmet veriyor tuzla spa merkezi ve daha fazlası şehir spa da hemen acele edin kampanyalı fiyatlardan faydalanın herşey dahil konsemti ile istanbullulara hizmet vermeye devam ediyor.

Tuzla spa deneyimli masaj bayan terapistleri ile dünya masajı çeşitleri salonumuzda yer almaktadır sizde kaliteli ve ekonomik bir masaj arıyorsanız salonumuzu ziyaret ediniz. Masaj salonumuzda sauna, hama ve buhar odası bulunmaktaır istanbul stresinden kurtularak kendinize  saat ödül verin deriz şehir spa istanbulda en iyi masaj salonu olmaya devam ediyor. Kampanya herzaman devam ediyor sadece bizi aramanız yeterli acele edin randevunuzu telefon ile hemen alın.

Popüler Masaj Çeşitleri

Derin Doku Masajı

Derin Doku

Kronik ağrı ve sızılar ile boyun ve üst sırt sertliği, bel ağrısı, bacak kası gerginliği ve omuz ağrısı gibi alanlarda kullanılır derin doku masajı en iyisidir.

Sporcu Masajı

Sporcu Masajı

Bir spor etkinliği veya egzersiz öncesi masaj kasları ısındırmak ve esnetmek, spor veya egzersiz sonrası masaj ise kas ağrılarını gidermek için birebirdir.

İsveç Masajı

İsveç Masajı

Sırt kısmı bitince, bacaklarınızın arka kısmı, bacaklarınızın ön kısmı, kollar, boyun ve omuzlar şeklinde sertifikalı terapistler eşliğinde yapılır.

Köpük Masajı

Köpük Masajı

Keseden hemen sonra yapılan bir masaj türü. Hamamda ter attıktan sonra uygulanan kese gibi cildinizi ölü derilerden arındırır.

İstanbul Spa Wellness

Şehir Spa & Masaj Salonu Masaj satın alımlarınızda, Kapalı havuz kullanımı Ücretsiz, Buhar Odası, Hamam ve Sauna Kullanımı Ücretsiz. %100 Müşteri Memnuniyeti. Klasik Masaj. İndirimli Fiyatlar. Derin Doku Masajı, Bali Masajı, Köpük Masajı ve Daha Fazlası Hemen Randevu Alın.
İletişim
Bizi Arayın
Whatsapp
Bize Yazın