Ümraniye Masaj Salonu

İstanbul Şehir Spa

Ümraniye Masaj Salonu


Ümraniye masaj salonu şehir masaj salonu ve spa merkezi olarak anadolu yakası en iyi masaj merkezinde siz değerli müşterilerimizi görmek bize mutluluk verir kalitenin ve masajın tek adresi şehir masaj salonu sizi bekliyor.

Ümraniye Hamam
Hamam denince insanın aklına ilk gelen kese ve köpük olarak bilinmektedir şehir spa merkezinde masaj paketi satın alan müşterilere köpük masajı hediye olarak verilmektedir ve daha birçok kampanya ve fiyat bilgisi için şehir spa merkezini ziyaret ediniz.

Ümraniye Sauna
Şehir spa merkezinde yer alan sauna odasında masaj hizmeti satın aldığınızda sauna ve diğer ıslak alan kullanımları ücretsiz ve hediye olarak sunulmaktadır buhar odası, havuz ve ücretsiz içeçek ikramları yer almaktadır.

Masaj Salonu Keyfi
Masaj salonu hizmeti satın aldığınızda tüm paket halinde bedeniziniz rahatlayacaktr masaj olduğunuz kişinin sertifikalı olmasına ve masaj salonunun veya spa nın hijyenik olmasına dikkat ediniz ve gittiğiniz mekanlarda sağlıklı olanları tercih ediniz.
 

Popüler Masaj Çeşitleri

Derin Doku Masajı

Derin Doku

Kronik ağrı ve sızılar ile boyun ve üst sırt sertliği, bel ağrısı, bacak kası gerginliği ve omuz ağrısı gibi alanlarda kullanılır derin doku masajı en iyisidir.

Sporcu Masajı

Sporcu Masajı

Bir spor etkinliği veya egzersiz öncesi masaj kasları ısındırmak ve esnetmek, spor veya egzersiz sonrası masaj ise kas ağrılarını gidermek için birebirdir.

İsveç Masajı

İsveç Masajı

Sırt kısmı bitince, bacaklarınızın arka kısmı, bacaklarınızın ön kısmı, kollar, boyun ve omuzlar şeklinde sertifikalı terapistler eşliğinde yapılır.

Köpük Masajı

Köpük Masajı

Keseden hemen sonra yapılan bir masaj türü. Hamamda ter attıktan sonra uygulanan kese gibi cildinizi ölü derilerden arındırır.

İstanbul Spa Wellness

Şehir Spa & Masaj Salonu Masaj satın alımlarınızda, Kapalı havuz kullanımı Ücretsiz, Buhar Odası, Hamam ve Sauna Kullanımı Ücretsiz. %100 Müşteri Memnuniyeti. Klasik Masaj. İndirimli Fiyatlar. Derin Doku Masajı, Bali Masajı, Köpük Masajı ve Daha Fazlası Hemen Randevu Alın.
İletişim
Bizi Arayın
Whatsapp
Bize Yazın