Masaj Salonu

İstanbul Anadolu Yakası

Altunizade Masaj Salonları

Üsküdar metrobüs durakları ve capitol avm ve birçok işyerinin markanın bulunduğu anadolu yakası üsküdar bölgesinin en nezih mekanları arasında yer almaktadır şehir spa merkezi her zaman müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek için masaj slaonu ve spa wellness merkezi ile hizmet vermkete detaylı bilgi ve randevu almak için bizi arayın.

0216 345 88 45  
( 10:00 ile 24:00 Arası Açık )
( Hemen Randevu Al Hediye Kazan )
Kese ve Köpük Masajı Hediyemiz..!

( Bilgi Suzan Hanım )

NOT: Pazartesi Günleri Kapalıyız..!

Özel Masaj Nedir?
Holistik masajlar, kişiye özel olarak uygulanan terapi yöntemleridir. Holistik masajlar; hamileler ve bebekler dışında herkese uygulanabilir. Holistik masajlar tüm bedene uygulanır ve kasları rahatlatır, duyguları sakinleştirir; kan dolaşımını geliştirir.

Sultan masajı ne demek?
Sultan masajı diğer adı da dört el masajı ya da tandem masajıdır. İki terapistin bir kişiye aynı anda ve birbiri ile senkronize şekilde uygulanan masaj ve terapi yöntemidir. Burada en önemli şey iki terapistinde aynı anda senkronize şekilde olmaları tedavinin olumlu sonuçlanmasını sağlayacaktır.

En iyi rahatlatıcı masaj hangisi?
uygusal ve fiziksel rahatlama ve sakinlik, stres ve depresyonda hafifleme, baş ağrısında ve kas gerginliğinde azalma gibi etkiler de görülebilmektedir. Bütün vücudun çalıştırıldığı shiatsu masajı sırasında masaj terapisti vücudun belli bölgelerine nabız veya ritmik basınç uygular.

Vip Masaj Nedir?
Masaj ise, vücut hareketleri ve dokunuşlarla yapılan bir tedavi yöntemidir. VIP hidroterapi ve masaj, bu iki tedavi yöntemini bir araya getiren özel bir tedavi şeklidir. VIP hidroterapide, genellikle termal sular kullanılır ve bu tedavi yöntemi vücutta rahatlama, iyileştirme ve yenilenme sağlar.
 

Popüler Masaj Çeşitleri

Derin Doku Masajı

Derin Doku

Kronik ağrı ve sızılar ile boyun ve üst sırt sertliği, bel ağrısı, bacak kası gerginliği ve omuz ağrısı gibi alanlarda kullanılır derin doku masajı en iyisidir.

Sporcu Masajı

Sporcu Masajı

Bir spor etkinliği veya egzersiz öncesi masaj kasları ısındırmak ve esnetmek, spor veya egzersiz sonrası masaj ise kas ağrılarını gidermek için birebirdir.

İsveç Masajı

İsveç Masajı

Sırt kısmı bitince, bacaklarınızın arka kısmı, bacaklarınızın ön kısmı, kollar, boyun ve omuzlar şeklinde sertifikalı terapistler eşliğinde yapılır.

Köpük Masajı

Köpük Masajı

Keseden hemen sonra yapılan bir masaj türü. Hamamda ter attıktan sonra uygulanan kese gibi cildinizi ölü derilerden arındırır.

İstanbul Spa Wellness

Şehir Spa & Masaj Salonu Masaj satın alımlarınızda, Kapalı havuz kullanımı Ücretsiz, Buhar Odası, Hamam ve Sauna Kullanımı Ücretsiz. %100 Müşteri Memnuniyeti. Klasik Masaj. İndirimli Fiyatlar. Derin Doku Masajı, Bali Masajı, Köpük Masajı ve Daha Fazlası Hemen Randevu Alın.
Masaj Terapisti Hülya Hanım