Masaj Salonu

İstanbul Anadolu Yakası

Anadolu Yakası Masaj Salonları


İstanbul anadolu yakası masaj salonu arayanların doğru adresi şehir spa merkezi kaliteli masaj olmak istiyorsanız yapmanız gereken en güzel ve en iyi yerden masaj hizmeti almanızdır bunun için istanbul anadolu yakasının en kaliteli masaj salonları arasında yer alan şehir spa merkezini tercih edebilirsiniz.

0216 345 88 45  
( 10:00 ile 24:00 Arası Açık )
( Hemen Randevu Al Hediye Kazan )
Kese ve Köpük Masajı Hediyemiz..!

( Bilgi Suzan Hanım )

NOT: Pazartesi Günleri Kapalıyız..!

45 dk masaj ne kadar?
Herşey dahil masaj hizmeti vermekteyiz 45 dakika masaj hizmeti almak isterseniz ödemeniz gereken tutar 1000 TL. Ama yanında süpriz hediyelerimiz var masaj paket olarak satmaktayız başlıca paket içerikleri havuz, sauna, buhar odası, ikramlar, hamam, kese ve köpük masajı herşey dahil tek fiyat ödersiniz.

Masaj haftada kaç kez yapılır?
Haftada bir kez veya iki haftada bir masaj yaptırmak, stresi azaltabilir, rahatlamanızı sağlayabilir ve genel iyilik halinizi artırabilir. Kas Gerginliği ve Ağrı: Fiziksel aktiviteler veya çalışma koşulları nedeniyle kas gerginliği veya ağrı yaşıyorsanız, masaj düzenli olarak yapılabilir.

GOLD Masaj Nedir?
24 ayar altın parçacıklarının uygulanması sonunda cilt, serbest radikallerden arınıyor, yüz ışıltı ve gençlik kazanıyor. Altın masajının faydaları arasında cildin parlaklık kazanması, yaşlanma belirtilerinin azaltılması, cilt dokusunun düzeltilmesi ve enerji akışının arttırılması yer alır. ( Şehir Spa Henüz Gold Masajımız Gelmedi )

Şehir Spa Sizi Bekliyor
Anadolu Yakası Masaj Salonları Olarak, Kaliteli Masajın Tek Adresi %100 Müşteri Memnuniyeti. Şehir Spa ve Masaj Salonu Sizi Bekliyor.
 

Popüler Masaj Çeşitleri

Derin Doku Masajı

Derin Doku

Kronik ağrı ve sızılar ile boyun ve üst sırt sertliği, bel ağrısı, bacak kası gerginliği ve omuz ağrısı gibi alanlarda kullanılır derin doku masajı en iyisidir.

Sporcu Masajı

Sporcu Masajı

Bir spor etkinliği veya egzersiz öncesi masaj kasları ısındırmak ve esnetmek, spor veya egzersiz sonrası masaj ise kas ağrılarını gidermek için birebirdir.

İsveç Masajı

İsveç Masajı

Sırt kısmı bitince, bacaklarınızın arka kısmı, bacaklarınızın ön kısmı, kollar, boyun ve omuzlar şeklinde sertifikalı terapistler eşliğinde yapılır.

Köpük Masajı

Köpük Masajı

Keseden hemen sonra yapılan bir masaj türü. Hamamda ter attıktan sonra uygulanan kese gibi cildinizi ölü derilerden arındırır.

İstanbul Spa Wellness

Şehir Spa & Masaj Salonu Masaj satın alımlarınızda, Kapalı havuz kullanımı Ücretsiz, Buhar Odası, Hamam ve Sauna Kullanımı Ücretsiz. %100 Müşteri Memnuniyeti. Klasik Masaj. İndirimli Fiyatlar. Derin Doku Masajı, Bali Masajı, Köpük Masajı ve Daha Fazlası Hemen Randevu Alın.
Masaj Terapisti Hülya Hanım