Esenyurt Masaj Salonu

İstanbul Avrupa Yakası

Esenyurt Masaj Salonu


İstanbul avrupa yakasının en mükemmel ilçesi esenyurt masaj salonu hizmeti vermek için siz değerli müşterilerini ağırlamak istiyor kaliteden ödün vermeden avrupa yakasının en iyi masaj salonu olarak hizmet vermekteyiz.

0536 795 74 05 -
( 10:00 ile 24:00 Arası Açık )
0536 795 75 05
-
( 10:00 ile 24:00 Arası Açık )

NOT: Pazartesi Günleri Kapalıyız..!

Esenyurt Spa Wellness
Kendimizi masaj ile ödülledirebiliriz bunun için yapmamız gereken kaliteden ödün vermeden müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmemizdir istanbulda kaçtane masaj salonu var ve bunların kaçtanesi müşteri memnuniyetine önem veriyor burada sizin yapmanız gereken bizi tercih ederek gerçek kaliteli masajın almalısınız. Şehir spa wellness herzaman en iyi ve herşey dahil masaj hizmeti sunabilmek için sizleri ağırlamak istiyor.

Esenyurt Masaj salonları
Esenyurt masaj salonları nerede genelde avm, hamam, otelllerde bulunmaktadır.

NOT:
Evde masaj hizmeti yapan yerler var bunlardan mutlaka uzak durunuz sağlınızdan ve paranızdan olabilirsiniz deneyimsiz kişilerin yaptığı ve denetleme olamayan yerler her zaman hastalık yuvasıdır.

Şehir Spa Sizi Bekliyor
Esenyurt Masaj, Kaliteli Masajın Tek Adresi %100 Müşteri Memnuniyeti. Şehir Spa ve Masaj Salonu Sizi Bekliyor
 

Popüler Masaj Çeşitleri

Derin Doku Masajı

Derin Doku

Kronik ağrı ve sızılar ile boyun ve üst sırt sertliği, bel ağrısı, bacak kası gerginliği ve omuz ağrısı gibi alanlarda kullanılır derin doku masajı en iyisidir.

Sporcu Masajı

Sporcu Masajı

Bir spor etkinliği veya egzersiz öncesi masaj kasları ısındırmak ve esnetmek, spor veya egzersiz sonrası masaj ise kas ağrılarını gidermek için birebirdir.

İsveç Masajı

İsveç Masajı

Sırt kısmı bitince, bacaklarınızın arka kısmı, bacaklarınızın ön kısmı, kollar, boyun ve omuzlar şeklinde sertifikalı terapistler eşliğinde yapılır.

Köpük Masajı

Köpük Masajı

Keseden hemen sonra yapılan bir masaj türü. Hamamda ter attıktan sonra uygulanan kese gibi cildinizi ölü derilerden arındırır.

İstanbul Spa Wellness

Şehir Spa & Masaj Salonu Masaj satın alımlarınızda, Kapalı havuz kullanımı Ücretsiz, Buhar Odası, Hamam ve Sauna Kullanımı Ücretsiz. %100 Müşteri Memnuniyeti. Klasik Masaj. İndirimli Fiyatlar. Derin Doku Masajı, Bali Masajı, Köpük Masajı ve Daha Fazlası Hemen Randevu Alın.
Masaj Terapisti Hülya Hanım