Massage Parlor

Istanbul Vip Massage Parlor

Massage Istanbul | Istanbul Vip Massage Parlor

The best massage parlor in Istanbul, city spa wellness is waiting for you. 45 minutes of massage and Turkish bath, sauna, steam room, pool refreshments and also a scrub and foam massage gift in the Turkish bath.

All Inclusive Massage Parlor 30 Dollars

Gsm: 0536 795 75 05
Gsm: 0536 795 74 05
  
(Open Between 10:00 and 24:00)
NOTE: We are closed on Mondays..!

(Make an Appointment Now and Win a Gift)
Our Scrub and Foam Massage Gift..!

(Information Suzan Woman)

No Extra Fees
In our massage parlor and spa wellness center, an all-inclusive single price fee is applied. For our customers who receive a 45-minute massage, we offer 45 minutes of wet area use, scrub and foam massage in the Turkish bath. All-inclusive, including beverages, is only 30 dollars. Don't miss this great opportunity.

Massage Types
Sports massage, Classic massage, Relax Massage, Aromatic Massage, European Side. Massage Parlour. Call Now for a Good Massage Experience. Kadikoy, Taksim, Beyoglu Massage Opportunity. Spa Wellness Massage pleasure. İstanbul Kadikoy Vip Massage Parlor.
 

Popüler Masaj Çeşitleri

Derin Doku Masajı

Derin Doku

Kronik ağrı ve sızılar ile boyun ve üst sırt sertliği, bel ağrısı, bacak kası gerginliği ve omuz ağrısı gibi alanlarda kullanılır derin doku masajı en iyisidir.

Sporcu Masajı

Sporcu Masajı

Bir spor etkinliği veya egzersiz öncesi masaj kasları ısındırmak ve esnetmek, spor veya egzersiz sonrası masaj ise kas ağrılarını gidermek için birebirdir.

İsveç Masajı

İsveç Masajı

Sırt kısmı bitince, bacaklarınızın arka kısmı, bacaklarınızın ön kısmı, kollar, boyun ve omuzlar şeklinde sertifikalı terapistler eşliğinde yapılır.

Köpük Masajı

Köpük Masajı

Keseden hemen sonra yapılan bir masaj türü. Hamamda ter attıktan sonra uygulanan kese gibi cildinizi ölü derilerden arındırır.

İstanbul Spa Wellness

Şehir Spa & Masaj Salonu Masaj satın alımlarınızda, Kapalı havuz kullanımı Ücretsiz, Buhar Odası, Hamam ve Sauna Kullanımı Ücretsiz. %100 Müşteri Memnuniyeti. Klasik Masaj. İndirimli Fiyatlar. Derin Doku Masajı, Bali Masajı, Köpük Masajı ve Daha Fazlası Hemen Randevu Alın.
Masaj Terapisti Hülya Hanım