Masaj Salonu

İstanbul Anadolu Yakası

Maltepe Masaj Salonları

Anadolu yakasının kaliteli ve elit semtlerin arasında görülen maltepe birçok otel, residance, avm ve spor salonlarında masaj salonu ve spa wellness hizmeti verilmektedir. Kaliteli masajın tek adresi olan şehir spa merkezi herzaman en iyi masajı müşterilerine sunmakta ve bir telefon kadar yakınız sizlere hemen arayın uygun masaj fiyatları ile size hizmet verelim.

0216 345 88 45  
( 10:00 ile 24:00 Arası Açık )
( Hemen Randevu Al Hediye Kazan )
Kese ve Köpük Masajı Hediyemiz..!

( Bilgi Suzan Hanım )

NOT: Pazartesi Günleri Kapalıyız..!

Maltepe Popüler Mahalleleri?
Maltepe semt ve popüler bölgelerinde masaj ve spa hizmeti alabilirsiniz başlıca mahalleleri başıbüyük, büyükbakkalköy, Altıntepe, Cevizli, İdealtepe, Fındıklı, Gülsuyu, Küçükyalı, Zümtütevler ve yalı mahallesi bu bölgelerde spa wellness masaj salonu ve spor salonlarından masaj hizmeti alabilirsiniz.

Maltepe Masaj Spa?
Maltepe istanbulda en iyi masaj spa merkezlerinin bulunduğu mekanlardan birtanesi olarak hizmet vermektedir kaliteli masajın tek adresi olan maltepe spa merkezi en iyi masaj hizmeti almak isteyenleri beklemektedir.

Maltepe Hamam Nerede?
Maltepede birden fazla hamam bulunmakta bunlardan en çok tercih edilenleri müşteriye güler yüzlü hizmet sunan ve hijyene önem veren hamamlardır hijyene önem veren hamamları tercih ediniz.

Lüks Masaj Nedir?
Lüks masaj kişiye özel oda ve tek kullanımlık ürünler veren ayrıca sertifikalı masaj terapisteri tarafından yapılan masaja verilen isimdir.
 

Popüler Masaj Çeşitleri

Derin Doku Masajı

Derin Doku

Kronik ağrı ve sızılar ile boyun ve üst sırt sertliği, bel ağrısı, bacak kası gerginliği ve omuz ağrısı gibi alanlarda kullanılır derin doku masajı en iyisidir.

Sporcu Masajı

Sporcu Masajı

Bir spor etkinliği veya egzersiz öncesi masaj kasları ısındırmak ve esnetmek, spor veya egzersiz sonrası masaj ise kas ağrılarını gidermek için birebirdir.

İsveç Masajı

İsveç Masajı

Sırt kısmı bitince, bacaklarınızın arka kısmı, bacaklarınızın ön kısmı, kollar, boyun ve omuzlar şeklinde sertifikalı terapistler eşliğinde yapılır.

Köpük Masajı

Köpük Masajı

Keseden hemen sonra yapılan bir masaj türü. Hamamda ter attıktan sonra uygulanan kese gibi cildinizi ölü derilerden arındırır.

İstanbul Spa Wellness

Şehir Spa & Masaj Salonu Masaj satın alımlarınızda, Kapalı havuz kullanımı Ücretsiz, Buhar Odası, Hamam ve Sauna Kullanımı Ücretsiz. %100 Müşteri Memnuniyeti. Klasik Masaj. İndirimli Fiyatlar. Derin Doku Masajı, Bali Masajı, Köpük Masajı ve Daha Fazlası Hemen Randevu Alın.
Masaj Terapisti Hülya Hanım